SIERADZKI  KLUB
KARATE KYOKUSHINKAI

AKTUALNOŚCI

TRENINGI KARATE

OSIĄGNIĘCIA

ZAWODNICY

GALERIA

SKLEP

OCHRONA
DANYCH OSOBOWYCH

HISTORIA
SZTUKI KARATE

SOSAI
MASUTATSU OYAMA

SŁOWNICZEK JAP-POL

KATA

KIHON

KUMITE

100 KUMITE

TAMASHI-WARI

PRZYSIĘGA DOJO

WYMOGI
EGZAMINACYJNE

   

AKTUALNOŚCI

2007-03-26
SŁONECZNYCH WAKACJI !!!

Jak jedna chwila minęło 10 miesięcy naszych wspólnych, ciężkich, ale hartujących ducha i ciało wszystkich karateka treningów. Można wyrazić przekonanie, że kończąc rok szkoleniowy 2006/2007 możemy powiedzieć, iż wszyscy uczestnicy zajęć w Sieradzkim Klubie Karate Kyokushinkai znacznie podnieśli swój poziom wyszkolenia indywidualnego, czego widomym przejawem są nowe, kolorowe pasy na kimonach oraz duża liczba medali zdobytych we wszystkich kategoriach wiekowych na różnych zawodach w całym kraju i za granicą, o czym na bieżąco informowaliśmy na naszej stronie internetowej. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt zdobycia po raz kolejny medali na Mistrzostwach Dolnego śląska, Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski, co potwierdza stałą, wysoką pozycje naszego Klubu na arenie ogólnopolskiej Przez cały rok szkoleniowy braliśmy także czynny udział w różnego rodzaju akcjach popularyzujących sport i rekreację, a ukoronowaniem naszych działań będzie Zgrupowanie sportowo-rekreacyjny w Mielnie, na który jedzie 50 karateka pod wodzą oczywiście sensei Wajgelta. Wszystkim uczestnikom życzymy ciepłej wody w Bałtyku, dużo słońca i pięknej opalenizny, która będą mogli się pochwalić po dwutygodniowym plażowaniu!
To będzie na początku wakacji. Pod koniec, w drugiej połowie sierpnia wszystkich naszych członków oraz sympatyków Klubu zapraszamy już teraz na kolejna edycję Letniej Akademii Karate, która będzie prowadzona w Sieradzu w Poniedziałki, środy, piątki w SP 9, a w Kaliszu w Hali Arena „Winiary”. PROSIMY śLEDZIć NA BIEŻĄCO KOMUNIKATY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.
POZDRAWIAMY! Osu!2007-03-14
Nasi „na kadrze”.

Przez tydzień; w Zakopanym trenowała kadra Polski karate Kyokushin. Do treningów razem z mistrzami Świata, Europy i Polski zostali zaproszeni sensei Robert Wajgelt, Marcin Sieczka oraz Arkadiusz Sieczka. Zgrupowanie miało na celu przygotowanie zawodników do Mistrzostw Świata i Europy, które są już „za pasem” w kwietniu i maju w Japonii i w Grecji. Fakt powołania do kadry zawodników z Sieradza jasno wskazuje, że maja oni duże szanse znalezienia się w ekipie na ww. zawody. Jest to bardzo optymistyczna wiadomość dla naszego Klubu.

galeria

2007-03-13
PIONURUJĄCY DEBIUT !

W sobotę 10. 03. 2007. odbyły się XXVI Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego Karate Kyokushin Wołów 2007. pod nieobecność czołowych zawodników naszego Klubu sensei Wajgelt wystawił młody narybek, który na ciężkich treningach udowodnił, że może już pokusić się o dobre miejsca wśród elity karateków z naszego okręgu. O tym, że stawka była wysoka, niech świadczy fakt, że na tatami stanął także wielokrotny mistrz Europy Sylwester Sypień. Nasi się nie przestraszyli, choć są jeszcze juniorami. I tak: Mateusz Matuszewski w swoim pierwszym starcie w życiu w kumite godnie zastąpił sensei Arkadiusza Sieczke i w jego kategorii -70 kg bezapelacyjnie zdobył złoty medal! Dwa brązowe medale zdobyli jego koledzy: Mateusz Konieczny w kategorii -75, a Mikołaj Rogowski w kategorii lekki kontakt -60 kg. Te trzy medale złożyły się na sukces drużynowy, plasując nas w konkurencji 17 ośrodków na drugim miejscu! Strach pomyśleć, gdyby wszyscy nasi zawodnicy byli zdrowi, co by z Wołowa zostało po zawodach?

galeria

2007-01-29
ZIMOWA AKADEMIA KARATE W SIERADZU.

Nadeszły ferie dla dzieci z Polski centralnej. Przyszedł mróz i spadł śnieg, więc z pewnością dzieci z radością ruszą na sanki, narty i łyżwy! Jednak nie tylko zabawy na świeżym powietrzu stoją do dyspozycji szkolnej młodzieży. Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai oraz MOSiR w Sieradzu wzorem lat poprzednich zaprasza wszystkich chętnych do Sali, mieszczącej się w gościnnych murach SP nr 9 na ul. Łokietka w Sieradzu, gdzie codziennie przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 będzie się odbywać Zimowa Akademia Karate. Oprócz dzieci wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy SKKK zapraszają młodzież i dorosłych - najchętniej całe rodziny: rodziców z dziećmi, dziadków z wnuczkami. Dobra zabawa zapewniona!!! Także na śniegu – planowany jest wspólnie z MOSiR-em w Sieradzu kulig. Będzie też coś dla ducha, ponieważ oprócz samoobrony, podstaw Karate, będzie można zapoznać się z podstawowym słownictwem japońskim i kulturą tego pięknego kraju. Wszystko wskazuje na to, że uda się też zrealizować wycieczkę do sieradzkiego muzeum. Zajęcia ubarwią pokazy mistrzów Polski Karate i ćwiczenia w rytm muzyki – potem na dyskotece jak znalazł!
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.30 przez całe ferie. UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY !!!

Plakat zimowej akademi Karate

2007-01-28
ZAKOŃCZENIE ZIMOWEJ AKADEMII KARATE W KALISZU.

Dwa tygodnie „przeleciały” jak mgnienie oka! Były ferie i już po feriach. W ich trakcie w Hali Winiary Arena w Kaliszu bez mała setka osób uczestniczyło w zajęciach Karate. Najwięcej oczywiście było wśród nich dzieci. Sądząc po bardzo dobrej frekwencji (na akademii pojawiali się najczęściej stali bywalcy pierwszego spotkania) nikt nie nudził się z trenerami Karate.
Na ostatnim spotkaniu uroczyście podziękował i pożegnał uczestników Akademii Dyrektor OSRiR-u Mirosław Przybył wspólnie z sensei Robertem Wajgeltem. Obaj wyrazili podziękowanie i zadowolenie z licznego udziału mieszkańców Kalisza w zajęciach, które odbiły się echem w kaliskich mediach, a to z kolei było z jednej strony znakomitą promocją świeżo otwartej hali, a z drugiej Kaliskiego Karate Kyokushin. Dyrektor Przybył i sensei Wajgelt zapowiedzieli kontynuację akademii w następnych latach, spodziewając się coraz liczniejszego w niej udziału mieszkańców Kalisza.
ZAPRASZAMY WIęC JUŻ TERAZ NA LETNIĄ AKADEMIę W WAKACJE I NA NASTEPNĄ ZIMOWĄ !!! Osu !!!

galeria

poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] nastepna